Haberler İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.HÜSEYİN SEKMAN’IN YARIYIL MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.HÜSEYİN SEKMAN’IN YARIYIL MESAJI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Hüseyin SEKMAN 2012-2013 eğitim öğretim yılının 1.Dönemi sona ermesi sebebi ile yayınladığı mesaj için tıklayınız.

Kaymakamımız Sn. Mehmet Kocabey ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Hüseyin SEKMAN Halkapınar köy okullarını ziyaret ederek İlk ve orta okul öğrencilerine karne dağıttı.İlçe Milli Eğitim Müsürümüz Sn.Hüseyin SEKMAN 1. dönem sona ermesi sebebi ile tüm öğrenci,öğretmen ve velilerimize bir mesaj yayınladı.

 

 

"Kıymetli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler; Saygıdeğer veliler;
Eğer çocuğunuz başarısızsa, sonuç ne olursa olsun sevginizi vurgulayın.Öğrenciniz başarılı ise bu başarısını abartmayarak ödüllendirin. Onların okuldan ve okumadan uzaklaşmamaları için kitap okumaya teşvik edin.

Kıymetli meslektaşlarım;
Eğitimin yükünü omuzlarında hisseden sevgili mesai arkadaşlarım, geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı en iyi ve faydalı şekilde eğitebilmek için çok çalışmamız gerekiyor. Sizlere olan inancımı belirtirken zinde, dinlenmiş, mutlu ve azimli olarak II. Döneme başlamayı temenni ediyor ve emekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.

Sevgili öğrenciler;
Geleceğimiz olan siz çocuklarımızı, yavrularımızı çok sevdiğimi bilmenizi istiyorum. Geleceğin mutlu ve huzurlu olabilmesi için okumanın önemini kavramış olmanız gerekiyor. Okumadan asla ilerleyemeyiz. Bu nedenle tatilde bol bol kitap okumanızı öneriyorum. II. Dönemi daha da başarılı geçirmenizi temenni ediyorum. Bu tatili verimli kullanmış, dinlenmiş, bilgiye ve öğrenmeye meraklı öğrenciler görmeyi, ayrıca bu vatan ve milletimizin çok işler beklediğini unutmamanızı temenni ediyorum. Hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil geçirmenizi diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum. "

Hüseyin SEKMAN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 Yayın:25.01.2013 - Güncelleme:26.01.2013 - 10:12 - Görüntülenme:94